Oprava spotrebičov Pezinok

Môžete mať aj najšikovnejšieho manžela na svete, ale opraviť pokazenú práčku alebo umývačky riadu bude pre neho ťažký oriešok. Poskytujeme profesionálny servis opravy spotrebičov Pezinok – Modra a okolie

Oprava spotrebičov za dobrú cenu

Nefunguje domáci spotrebič? Profesionálna oprava Vám pomôže za výhodnú cenu

Časy keď sa prali veci v potoku, umývali riady ručne sú už nenávratne preč. Žijeme v 21. storočí a k nemu nepochybne patria domáce spotrebiče, ktoré nám výrazne uľahčujú život.

Dneska za nás operie automatická práčka, riady umyje umývačka riadu a od hodín žehlenia naše polovičky odbremení sušička prádla.

Tieto spotrebiče za ostatné roky prešli doslova revolučným vývojom. Títo naši pomocníci už disponujú ultramodernými technológiami. Ako sa hovorí, každá minca má 2 strany. Tieto moderné inovácie, ktoré sú implementované v moderných spotrebičoch nielen nám uľahčujú život, ale aj sú náchylnejšie na poruchy ako to bolo v minulosti.

 • Ak sa Vám pokazí práčka, sušička alebo umývačka riadu, nemusíte bežať do prvého obchodu – kvalifikovaná oprava domácich spotrebičov Vám problém vyrieši !

Autorizovaný záručný aj pozáručný servis v Pezinku - Modre a okolí

Sme profesionálny servis pre automatické práčky, umývačky riadu a sušičky prádla. Máme dlhoročné skúsenosti a stovky spokojných zákazníkov. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis. Opravu spotrebičov poskytujeme v celom okrese Pezinok. Spoľahnite sa na profesionálov Whitech !

Pomôžeme vám s odvozom a likvidáciou starých spotrebičov a s dovozom a inštaláciou nových sušičiek, práčok, umývačiek radu, rúr, sklokeramických a indukčných varných platní i vstavaných spotrebičov. Ak by umývačka alebo práčka nefungovala z dôvodu uchatého potrubia, kontaktujte havarijnú službu.

☎️ 0949 327 486

Naše služby môžete využiť v týchto lokalitách:

 • Pezinok, Modra, Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk

Domáce spotrebiče - pračky - umývačky riadu a sušičky opravujeme značky : AEG, Beko, Bosch, Electrolux, Gorenje, Siemens, Whirpool a Zanussi

Servis a oprava spotrebičov Pezinok a okolie - FAQ

Kde poskytujeme opravu spotrebičov?

Oprava spotrebičov Pezinok – Modra a okolie

 • Pezinok, Modra, Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk
Aké spotrebiče opravujeme?

Sme autorizovaný servis na automatické práčky, sušičky bielizne a umývačky riadu.

Pre upchaté odpady kontaktujte krtkovačov.

Aké značky spotrebičov opravujeme?

Oprava spotrebičov pre značky:

 • AEG
 • Electrolux
 • Zanussi
 • Beko
 • Bosch
 • Siemens
 • Gorenje
 • Whirpool