Oprava spotrebičov SENEC

Sú činnosti, na ktoré hodinový manžel proste nestačí. Oprava pokazenej práčky, sušičky alebo umývačky riadu patrí do profesionálnych rúk. Poskytujeme profesionálny servis opravy spotrebičov v celom okrese Senec a okolí.

Oprava spotrebičov Senec. Profesionálny servis za dobrú cenu

Ste zo Senca a nefunguje Vám domáci spotrebič? Profesionálna oprava Vám pomôže za výhodnú cenu

Časy keď sa prali veci v potoku, umývali riady ručne sú už nenávratne preč. Žijeme v 21. storočí a k nemu nepochybne patria domáce spotrebiče, ktoré nám výrazne uľahčujú život.

Dneska za nás operie automatická práčka, riady umyje umývačka riadu a od hodín žehlenia naše polovičky odbremení sušička prádla.

Tieto spotrebiče za ostatné roky prešli doslova revolučným vývojom. Títo naši pomocníci už disponujú ultramodernými technológiami. Ako sa hovorí, každá minca má 2 strany. Tieto moderné inovácie, ktoré sú implementované v moderných spotrebičoch nielen nám uľahčujú život, ale aj sú náchylnejšie na poruchy ako to bolo v minulosti.

  • Ak sa Vám pokazí práčka, sušička alebo umývačka riadu, nemusíte bežať do prvého obchodu – kvalifikovaná oprava domácich spotrebičov Vám problém vyrieši !

Profesionálny záručný aj pozáručný servis - Senec okolie

Sme profesionálny servis pre automatické práčky, umývačky riadu a sušičky prádla. Máme dlhoročné skúsenosti a stovky spokojných zákazníkov. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis. Opravu spotrebičov poskytujeme v celom okrese Senec. Spoľahnite sa na profesionálov Whitech ! Problém môže spôsobiť aj upchatý odtok, ktorý Vám vyriešia profesionálni krtkovači.

Pomôžeme vám s odvozom a likvidáciou starých spotrebičov a s dovozom a inštaláciou nových sušičiek, práčok, umývačiek radu, rúr, sklokeramických a indukčných varných platní i vstavaných spotrebičov.

☎️ 0949 327 486

Naše služby môžete využiť v týchto lokalitách:

  • Senec, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie, Šamorín

Domáce spotrebiče - Práčky - umývačky riadu a sušičky opravujeme značky : AEG, Beko, Bosch, Electrolux, Gorenje, Siemens, Whirpool a Zanussi

Servis a oprava spotrebičov Senec a okolie - FAQ

Kde poskytujeme opravu spotrebičov?

Oprava spotrebičov Senec a okolie

Senec, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie, Šamorín

Aké druhy spotrebičov opravujeme?

Sme špecializovaný servis na automatické práčky, sušičky bielizne a umývačky riadu.

Aké značky spotrebičov opravujeme?

Oprava spotrebičov pre značky:

  • AEG
  • Electrolux
  • Zanussi
  • Beko
  • Bosch
  • Siemens
  • Gorenje
  • Whirpool